Korzety Chilirose

Ukázka moderních korzetů:

Alessia korzet ohromí svou marnivou elegancí. Dominující barva - pastelová modrá je prokombinovaná světle fialovými a bílými detaily. Korzet láká půvabnými mašlemi a střihem, který svůdně kopíruje křivky. Horní lem vám svým tvarem a volánkovým zdobením vykouzlí neodolatelný dekolt. Korzet má ve předu regulovatelné zapínání. Dodáváme spolu s tangy.

 

Comtessa korzet+tanga Chilirose

Vábivý korzet svádí záplavou šněrování. Propadněte nástrahám hravých stuh a mašlí! Push-up košíčky a vyztužení celého korzetu vám vytvoří neodolatelně ženskou postavu. Podvazky jsou odnímatelné. Dodáváme spolu s tangy.

Golden Lady korzet + tanga Chilirose

Elegantní korzet je plný šarmu a ženskosti. Fantastické propojení modré podkladové barvy se zlatými potisky utváří dojem neodolatelného luxusu, který je umocněn krajkovými lemy. Korzet je vyztužený. Zapínání se nachází na předním díle. Součástí jsou také tanga.

 

Jamila korzet + tanga Chilirose

 

 

Komplet Charleze korzet+sukně+tanga Chilirose

riginální kostým ve stylu exotické tanečnice. Rozevlátá sukně láká svým bohatým, nadýchaným vzhledem. Sexy upnutý korzet vytváří smyslné křivky. Na zadní straně se nachází svůdné šněrování. Korzet má nastavitelná ramínka. Nechte se zlákat detailním provedením kostýmu, jeho krajkovými volánky, saténovými mašlemi a prošíváním. Komplet obsahuje také tanga.

Korzet + tanga + sukně Dark Angel Chilirose

Půvabný komplet korzetu a mini-sukně okouzlí smyslností černé barvy a jemného krajkového zdobení. Podprsenka má push-up košíčky. V dekoltu a na okraji korzetu jsou umístěny jemné mašle. Vyztužený korzet, upnutá sukně a zeštíhlující efekt černé barvy vyčarují vábivé ženské linie, kterým nikdo neodolá.
Dodáváme spolu s tangy.

 

Korzet Carmencita + tanga Chilirose

Luxusní korzet dráždivě kombinuje rafinovanou černou barvu s vášnivou červenou. Je bohatě zdoben krajkou, mašlemi, výšivkami a sexy šněrováním na zádech. Korzet je vyztužen do svůdných ženských linií. Spolu s korzetem dodáváme i tanga.Komplet korzetu a tang.