Originální korzety - Corsetland

Že korzety dělají krásnou postavu, přidávají tam, kde chybí a stahují tam, kde něco přebývá, je jisté. Ovšem zatímco v minulosti patřily spíše do kategorie spodního prádla, dnes se ženy nebojí si hezký korzet vzít na sebe i jen tak, například jako zajímavý top na party, přes halenku na pracovní schůzku, ale klidně i na nákupy do města.

Své o tom vědí i Sněženka a Růženka, které prodávají své korzety pod značkou Corsetland na Fler.cz. A jak se k výrobě korzetů dostaly a jaký je o ně zájem?

 

Proč jste se rozhodly vyrábět zrovna korzety?

K výrobě našich korzetů a zrození Corsetlandu nás přiměla často slýchaná věta: "Dnešní muži nejsou gentlemani". Dnešní ženy se na ulici oblékají spíše jako muži a pak se diví, že muž “muži“ dveře neotevře a tak dále. My si myslíme, že počátek ženských stížností na muže je právě u nás - u žen. Prostě a jednoduše se chceme s ostatními ženami podělit o tajemství správného používání ženské síly. Věřte, že muži vás zase začnou nosit na rukou.

Jaké máte reakce od svých zákaznic a jak jdou korzety na odbyt?

Díky nové technologii, kterou používáme při zpracování všech korzetů v Corsetlandu, je jejich prodejnost téměř den ode dne vzrůstající. Místo klasických nepohodlných a zdraví neprospěšných tuhých kostic vyztužujeme naše korzety pouze měkkými materiály. Korzet se tak stane vaším přítelem, který podtrhne vaši krásu, ale v žádném případě neomezuje. Můžete volně dýchat a klidně i v korzetu dojet na kole na nákup. Reakce od našich zákaznic nás povzbuzují k dalším krokům. Vážíme si toho a děkujeme!!

Proč si myslíte, že jsou u žen populární?

U našich "žen zákaznic" jsou oblíbené pro jejich originální pohodlné zpracování a za druhé pro rozmanité styly, ze kterých si vybere opravdu každá. A jestli máte na mysli, proč jsou korzety v oblibě jako takové - obecně - pak je to jednoznačně pro jejich nepochybnou sílu proměnit jakoukoliv ženu-muže v opravdovou bohyni.

 

Která věková kategorie si vaše korzety nejvíce kupuje?

Tak tohle nejde jednoznačně určit. Jednotlivé řady korzetů z naší nabídky si kupují zákaznice různých věkových kategorií. Řadu "forewer young" – v ní najdete motivy prasátek, tenisek, novin apod. kupují hlavně zákaznice, jejichž věk začíná na 15ti letech a oblékají korzety k džínům.
Další řada "red carpet" je určená pro ženy, co se zítra chtějí cítit ještě lépe než dnes. Jedná se o luxusní bohatě zdobené korzety, které si vybírají ženy především středního věku (do této řady často zabrousí i muž, když hledá pro svou ženu luxusní dárek). A nakonec řada "succes in classic". Jak už sám název napovídá, je to o úspěchu, chceme ženy povzbudit a podpořit v jejich přirozené síle. Jedná se o korzety určené třeba i na pracovní jednání, jednoduše si ho navléknete přes košili a úspěch je váš! Tady to není o věku.

Nosíte své korzety i samy?

Jak už jsme říkaly – chceme se podělit s ostatními ženami o tajemství správného používání ženské síly. To znamená, že korzety samy nosíme už několik let. Celá tahle země snů a splněných přání zvaná "CORSETLAND" se zrodila z vlastních zkušeností a nápadů. I my dvě  jsme si před časem stěžovaly na vytrácející se mužskou galantnost. Takže milí muži, přijměte tímto naši omluvu: "Bylo to tenkrát opravdu i v nás, bývalých "mužo-ženách"

 

Čtenářky, které korzety značky Corsetland nadchly, se mohou těšit na novou kolekci, kterou v současné době Sněženka a Růženka připravují.

Autorem fotek korzetů je Robert Gaviota.

Korzety značky Corsetland si můžete zakoupit na této adrese www.fler.cz/corsetland